איצטדיון סמי עופר
איצטדיון סמי עופר הוקם בשנת 2014 והפך לאיצטדיון הביתי הרביעי במספר של הפועל חיפה (האיצטדיון במושבה הגרמנית, בקרית חיים ובקרית אליעזר קדמו לאיצטדיון סמי עופר).
איצטדיון סמי עופר מכיל 30,696 מקומות ישיבה שמפוזרים ב11 יציעים שונים.
האיצטדיון נמצא ליד פארק התעשייה מת"ם. כמו כן נמצא האיצטדיון במרחק הליכה מתחנת הרכבת והתחנה המרכזית "חוף הכרמל". בנוסף לרכבת ולאוטובוסים ליד האיצטדיון הוקמה תחנת מטרונית אשר מביאה את האוהדים עד לפתח האיצטדיון.
באיצטדיון קיימות מעל 10 קופות, דבר המאפשר קניה נוחה יותר של כרטיסים.

פירוט היציעים:
יציע הכסף (היציע המערבי) (5,000 מקומות):
יציע A: - יציע שנמצא בין יציע הכאורחים ליציע הכבוד. היציע פרוס לאורך חציו של המגרש והוא נכלל ב"יציע הכסף" מהיציע אפשר לצאת למסדרון המכיל דוכני שתייה ומזון, שירותים, ושולחנות.
יציע VIP: - יציע הכבוד והעיתונות, נמצא בלב יציע הכסף. היציע ממוקם על קו מחצית המגרש ומציע ליושבים בו שדה ראייה נוח. לעיתונאים מציע היציע שולחנות וחיבור לחשמל.
יציע B - זהו יציע הדומה ליציע A אך ממוקם בצידו השני של יציע הכבוד.גם יציע זה הוא חלק מ"יציע הכסף" ויש לו אפשרות להגיע למסדרון המסעדות.
היציע הצפוני:
יציע C: - חלק מהיציע הצפוני, יציע זה נמצא בפינה הצפון מערבית של האיצטדיון ומופרד מהיציע המערבי באמצעות מעבר שמוביל מחניית הרכבים לכר הדשא. ביציע זה מתוכננטים לשבת אוהדי האולטראס של הקבוצה.
יציע D:- יציע שממקום מאחורי השער הצפוני של המגרש. במשחקי הבית של מכבי חיפה יושבים ביציע זה אירגון "הקופים הירוקים" הידועים בכינויים "יציע ג'".
יציע E: - יציע המקביל ליציע C וממקום בפינה הצפון מזרחית של האיצטדיון.
היציע המזרחי:
יציעים F ו - G: - יציעים אלו נמצאים בצד המזרחי של האיצטדיון ומקבילים ליציע הכסף מבחינת מקומות הישיבה. יציעים אלו הם יציעים רגילים בניגוד ליציע הכסף ואין בהם יציע כבוד שמפריד ביניהם.
היציע הדרומי:
יציעים H ו - J: - יציעים אלו נמצאים בצד הדרומי של האיצטדיון. צמד היציעים המאכלסים את אוהדי ה"אינפרנו ורדה" במשחקיה של מכבי חיפה.
יציעK:- "יציע האורחים", יציע זה מאכלס את אוהדיה של הקבוצה האורחת. בין יציע זה ליציע הדורמי מפרידה גדר לכל אורך היציע ובין יציע זה ליציע הכסף מפריד מעבר מחניית האיצטדיון לכר הדשא.

מבט על איצטדיון קרית אליעזר
חיפוש
Custom Search

STELLA BAR

טבלת הליגה
1.  הפועל חיפה0 0
2. הפועל ת'א0 0
3. הפועל חדרה0 0
4. מכבי ת'א0 0
5. מכבי חיפה0 0
6. נס ציונה0 0
7. הפועל כפ'ס0 0
8. מכבי נתניה0 0
9. הפועל ב'ש0 0
10. מ.ס. אשדוד0 0
11. בית'ר ירושלים0 0
12. עירוני ק'ש0 0
13. הפועל רעננה0 0
14. בני יהודה ת'א0 0

חדשות ועדכונים25.10.14 לוונטל: ''עטר צריך לעשות הכל, כדי שהקבוצה תצליח''.24.10.14 הפועל חיפה 0 - 1 מכבי פ''ת.הערב שבה הפועל חיפה לארח באצטדיון העירוני בחיפה, אך הפסידה משער נגיחה של גרזיצ'יץ.25.10.14 עירוני ק''ש 1 - 0 הפועל חיפה.24.10.14 עזאם: ''אני מתרגש לשחק מול האוהדים של הפועל''
המשחק הבא
מכבי חיפהנגדהפועל חיפה
במסגרת : מחזור 26, ליגת העל.
באיצטדיון : סמי עופר, חיפה
מועד : 14.03.2015, 19:30

סקר
מי יכבוש לדעתכם את שער הליגה הראשון בעונת 2019/2020 להפועל חיפה?
ניסו קפילוטו
דור מלול
אלי בלילתי
גל אראל
קווין טאפוקו
נס זמיר
אלמוג בוזגלו
גילי ורמוט
גיא חדידה
עדן בן בסט
מאהרן לאלה
אמרי וולשמן

תוצאות
משאלים

הצבעות 35

פרסומות

אנו מזמינים את גולשינו לבקר גם בפינה המחודשת של
הפועל חיפה בכדורסל.


צלם אירועים דתי חיפה